Hafta İçi08:00 - 22:00
Adres Sokullu Mehmet Paşa Cad. 186/B Dikmen / ANKARA
Sosyal Medya
KAYA İLAÇLAMA

Hakkımızda
Biz Kimiz ?

Kaya Böcek İlaçlama Servisi olarak önce güven diyoruz. İlaçlama gerektiren her türlü sorun ve problemlerinizi güvenilir, tecrübeli ve profesyonel kişilere teslim etmelisiniz. Kaya ilaçlama, kurulduğu günden itibaren disiplin, eğitim, teknoloji ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sektöründe lider bir firma olduğunu ispatlamıştır. Bilmek gerekir ki haşere ve kemirgenlerle mücadele kontrolünün önemi dünyada her geçen gün artmaktadır.

Bu konuda bilimsel ve modern hizmetleri, ziraat mühendislerimiz tarafından eğitilmiş iş disiplinine sahip uzman kadromuzla, uzmanlık bilgimizi ve tecrübemizi müşterilerimize en iyi şekilde sunup ilaçlama sektöründeki gelişmeleri yakından takip etmekte ve bu gelişmeleri uygulamaktayız.

Termitler, evleri, binaları, işyerlerini istila eden zararlı böcekler olarak kabul edilmektedir.  Termitler (beyaz karıncalar olarak da bilinmektedir), profesyonel uzmanlar tarafından denetlenmez, yönetilmez veya tedavi edilmezse, istila ettikleri evlerin, binaların yapılarında büyük hasarlara neden olabilirler.

Termitler günün 24 saati beslenmektedir. Bu beslenme özellikleri de, termit istilasının hızla büyük bir soruna dönüşebileceği anlamına gelmektedir. Termitler hayatta kalmakta uzmandırlar ve profesyonel yardım almadan bu böceklerle savaşmak son derece zor olmaktadır. Derinlere yaptıkları yuvalarına ulaşmak tek başına mümkün olmayabilir. Evinizde yada binanızda termitlerden şikayetçi iseniz hemen bizi arayabilirsiniz.

Profesyonel İlaçlama Konusunda Tercih Edilme Sebeplerimiz

Deneyimli uzmanlarla çalışmaktayız – İlaçlama teknisyenlerimiz tüm haşere, böcek, kemirgen ve diğer zararlılar konusunda ve tedavi yöntemleri konusunda uzman kişilerdir.

https://www.kayailaclama.net/wp-content/uploads/2022/05/IMG_4603-1280x960.jpeg
BİYOSİDAL ÜRÜN UYGULAMA BELGESİ
BİYOSİDAL ÜRÜN UYGULAMA HAKAN GÖNÜLTAŞI
İŞ YERİ RUHSAT
MESHUL MÜDÜRLÜK BELGESİ
Kaya İlaçHakkımızda
Ev haşerelerinin kendilerine özgü alışkanlıkları vardır. Eğer onların favori saklanma alanlarını bilirseniz, onları etkin biçimde kontrol edebilirsiniz.
Kaya İlaçNerelerdeyiz
https://www.kayailaclama.net/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
Kaya İlaçlamaSosyal Medya
Güncel hesaplarımızı takip etmeyi unutmayınız.
AVANTAGEHeadquarters
Organically grow the holistic world view of disruptive innovation via empowerment.
OUR LOCATIONSWhere to find us?
https://www.kayailaclama.net/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
GET IN TOUCHAvantage Social links
Taking seamless key performance indicators offline to maximise the long tail.

Copyright by Kaya ilaçlama. All rights reserved. Seo uzmanı

Copyright by Kaya ilaçlama. All rights reserved. Seo uzmanı